Post by Jannica on Mar 9, 2024 16:32:52 GMT
VSN näyttelyt 31.03.2024
Adina toivottaa kaikki tervetulleiksi näyttelyynsä lämminverisille. Tapahtuman järjestäjänä toimii Adina ja vastuuhenkilönä Jannica. Näyttelyt pidetään maneesissa.
- 2 hevosta / omistaja / luokka
- hevonen voi osallistua yhteen rakenneluokkaan ja yhteen käyttöluokkaan
- 12 hevosta / luokka
- VH-tunnus sekä VRL-tunnus ovat pakollisia
Alle tai vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla VSN 31.03.
Luokka
Omistaja (VRL-tunnus) - [*url=http://hepanosoite.htm]Hevosen nimi[/url] VH-tunnus
Omistaja (VRL-tunnus) - [*url=http://hepanosoite.htm]Hevosen nimi[/url] VH-tunnus
(poista tähdet jos osallistut @)
VIP 29.03.2024
Luokat tuomaroi Spookiness VRL-03285
00. Show Winner
01. Amerikanravurit
02. Irlanninhunterit (irish sport horse)
03. Budjonnyt
04. Cleveland bayt
05. Friisiläisorit
06. Friisiläistammat
07. Knabstrupit
08. Lämminveriravurit
09. Piirretyt lämminveriset
10. Riding-luokka piirretyille lämminverisille
11. Riding-luokka friisiläisille
12. Driving-luokka friisiläisille
13. Driving-luokka lämminveriravureille: ravikilpailukuvat
14. Halter-luokka piirretyille lämminverisille
Tulokset 2.4.
SW1 Jandaya RC VH24-045-0007
SW2 Priton Djinn VH21-039-0151
SW3 No Reply Nuoska VH23-038-0027
SW4 Chinook's Whyalla VH12-115-0001
SW5 Wendel van Hemgård VH23-040-0110
Overall Champion
Duke van Khim VH18-040-0073
CH-palkitut
Salty Sorrow GEA VH18-209-0009
Bildersborough His Highness VH20-005-0005
Yvonne van Winkel VH23-040-0105
Namys Birthe VH23-010-0007
Ridden CH
Chinook's Whyalla VH12-115-0001
Duke van Khim VH18-040-0073
Driven CH
Olliver v. Duren VH21-040-0062
Cajun Power VH23-045-0055
Halter CH
Radical One Man Show VH20-045-0076
RCH-palkitut
Rising Sun VH21-038-0034
Daeron Ach VH24-038-0012
Sweet Saphire RC VH21-038-0095
Priton Viktor VH19-039-0003
Argument Ion VH15-039-0075
Kostenka Thrill VH18-039-0028
Herminia Ion VH16-005-0007
Fearsome Ion VH16-005-0002
Trigar VH23-005-0010
Rocky v. Duren VH15-040-0056
Danilo van Khim VH18-040-0072
Yanos v. Westerbroek VH23-040-0111
Yn van Hemgård VH23-040-0109
A.D. Edea VH22-040-0016
Hendrikje CG VH22-040-0012
PP's Moonchild VH18-010-0023
Aitgaards Girraut VH21-010-0049
Jonens Vintersar VH20-010-0058
Royal Flush Burn VH23-045-0054
Military Aspect VH23-045-0041
Majeur VH21-098-0019
Nevoeiro VH24-087-0012
Gin Armjanin VH12-001-0239
Thiefrain VH24-010-0033
Ridden RCH
Regina di Blago VH23-252-0007
Duivel van Khim VH18-040-0074
Caden van Cloud VH24-040-0005
Driven RCH
Alardus Ree VH24-040-0001
Titouan VH23-098-0012
X Power VH23-038-0011
Keeping The Dead VH18-038-0150
Halter RCH
Daphne VH21-315-0003
01. Amerikanravurit
1. CH eatnama (VRL-00620) - No Reply Nuoska VH23-038-0027
2. RCH Ireth (VRL-03777) - Rising Sun VH21-038-0034
3. RCH aksu (VRL-00164) - Daeron Ach VH24-038-0012
4. RCH Jannica (VRL-04799) - Sweet Saphire RC VH21-038-0095
5. Ireth (VRL-03777) - K. In Your Dreams VH21-038-0157
6. eatnama (VRL-00620) - Wh's Old Wives' Tale VH23-038-0042
7. Jannica (VRL-04799) - Full Moon RC VH21-038-0096
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Nightprowler RC VH18-038-0088
9. aksu (VRL-00164) - Raider Ach VH24-038-0014
02. Irlanninhunterit (irish sport horse)
1. CH Jannica (VRL-04799) - Salty Sorrow GEA VH18-209-0009
03. Budjonnyt
1. CH Ekaterina Golovka (VRL-10531) - Priton Djinn VH21-039-0151
2. RCH Jannica (VRL-04799) - Priton Viktor VH19-039-0003
3. RCH S (VRL-00329) - Argument Ion VH15-039-0075
4. RCH Ireth (VRL-03777) - Kostenka Thrill VH18-039-0028
5. Ireth (VRL-03777) - Bronislav Namys VH22-039-0048
04. Cleveland bayt
1. CH Jannica (VRL-04799) - Bildersborough His Highness VH20-005-0005
2. RCH S (VRL-00329) - Herminia Ion VH16-005-0007
3. RCH S (VRL-00329) - Fearsome Ion VH16-005-0002
4. RCH Ireth (VRL-03777) - Trigar VH23-005-0010
05. Friisiläisorit
1. CH Jaana K. (VRL-03669) - Wendel van Hemgård VH23-040-0110
2. RCH Jaana K. (VRL-03669) - Rocky v. Duren VH15-040-0056
3. RCH Jannica (VRL-04799) - Danilo van Khim VH18-040-0072
4. RCH Tuulia T. (VRL-00084) - Yanos v. Westerbroek VH23-040-0111
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Ysbrand VH23-040-0106
6. Baroque Alviano (VRL-10531) - Wintsje VH16-040-0057
7. Baroque Alviano (VRL-10531) - Schat Migvell VH17-040-0023
06. Friisiläistammat
1. CH Tuulia T. (VRL-00084) - Yvonne van Winkel VH23-040-0105
2. RCH Jaana K. (VRL-03669) - Yn van Hemgård VH23-040-0109
3. RCH Jannica (VRL-04799) - A.D. Edea VH22-040-0016
4. RCH Dimma (VRL-08204) - Hendrikje CG VH22-040-0012
5. Baroque Alviano (VRL-10531) - Cirkutiel v.d Folgreenhoff VH14-040-0091
6. Jannica (VRL-04799) - A.D. Evy VH24-040-0014
7. Tia Baudelaire (VRL-10531) - Magriet van Aitgaard VH22-040-0053
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Wallinkje v. Bell VH15-040-0108
07. Knabstrupit
1. CH Ireth (VRL-03777) - Namys Birthe VH23-010-0007
2. RCH Jannica (VRL-04799) - PP's Moonchild VH18-010-0023
3. RCH Tia Baudelaire (VRL-10531) - Aitgaards Girraut VH21-010-0049
4. RCH S (VRL-00329) - Jonens Vintersar VH20-010-0058
5. Ireth (VRL-03777) - Mariann Namys VH23-010-0008
6. S (VRL-00329) - Lindenhild Ion VH22-010-0113
7. Baroque Alviano (VRL-10531) - Kaete Del VH22-010-0012
08. Lämminveriravurit
1. CH siinau (VRL-13855) - Jandaya RC VH24-045-0007
2. RCH eatnama (VRL-00620) - Royal Flush Burn VH23-045-0054
3. RCH Jannica (VRL-04799) - Military Aspect VH23-045-0041
4. RCH Väinöläntie 4 (VRL-14618) - Majeur VH21-098-0019
5. eatnama (VRL-00620) - Starabella Burn VH23-045-0045
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Cambridge Bay VH18-045-0086
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Rjazán Penelope VH18-045-0066
8. Jannica (VRL-04799) - Summerthings VH23-045-0040
9. siinau (VRL-13855) - Heyhohohaha VH23-045-0031
10. Väinöläntie 4 (VRL-14618) - Èpilogue VH23-098-0014
09. Piirretyt lämminveriset
1. CH Jannica (VRL-04799) - Chinook's Whyalla VH12-115-0001
2. RCH Tuulia T. (VRL-00084) - Nevoeiro VH24-087-0012
3. RCH S (VRL-00329) - Gin Armjanin VH12-001-0239
4. RCH Viixi (VRL-13923) - Thiefrain VH24-010-0033
5. aksu (VRL-00164) - Bonecreek Nevada Moon VH20-014-0157
6. Jannica (VRL-04799) - HN Ricardo VH18-010-0024
7. Lithy (VRL-07127) - Jonens Knaldgod VH20-010-0006
8. Lithy (VRL-07127) - The True Scorpions VH16-010-0035
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Adoro's Sueanna III VH03-033-5926
10. Riding-luokka piirretyille lämminverisille
1. Ridden CH Jannica (VRL-04799) - Chinook's Whyalla VH12-115-0001
2. RRCH Tuulia T. (VRL-00084) - Regina di Blago VH23-252-0007
3. Jannica (VRL-04799) - Phalaenopsis VH18-077-0009
11. Riding-luokka friisiläisille
1. Ridden CH Jannica (VRL-04799) - Duke van Khim VH18-040-0073
2. RRCH Jannica (VRL-04799) - Duivel van Khim VH18-040-0074
3. RRCH Baroque Alviano (VRL-10531) - Caden van Cloud VH24-040-0005
4. Baroque Alviano (VRL-10531) - Nouvion Valentijn VH15-040-0066
12. Driving-luokka friisiläisille
1. Driven CH Jannica (VRL-04799) - Olliver v. Duren VH21-040-0062
2. DRCH Baroque Alviano (VRL-10531) - Alardus Ree VH24-040-0001
3. Baroque Alviano (VRL-10531) - Veertje v.d. Priem VH15-040-0113
13. Driving-luokka lämminveriravureille: ravikilpailukuvat
1. Driven CH aksu (VRL-00164) - Cajun Power VH23-045-0055
2. DRCH eatnama (VRL-00620) - Titouan VH23-098-0012
3. DRCH aksu (VRL-00164) - X Power VH23-038-0011
4. DRCH Ireth (VRL-03777) - Keeping The Dead VH18-038-0150
5. eatnama (VRL-00620) - WH's Slip N Slide VH22-038-0082
6. Jannica (VRL-04799) - Emma's Emely VH23-038-0008
7. Ireth (VRL-03777) - Goldleaf MacLily VH21-045-0083
8. Nicky (VRL-14087) - Blomman Wäck VH23-045-0035
14. Halter-luokka piirretyille lämminverisille
1. Halter CH Nicky (VRL-14087) - Radical One Man Show VH20-045-0076
2. HRCH Jannica (VRL-04799) - Daphne VH21-315-0003
3. Jannica (VRL-04799) - Theodore BKE VH23-033-0017
----------------------
01. Amerikanravurit
Jannica (VRL-04799) - Full Moon RC VH21-038-0096
Jannica (VRL-04799) - Sweet Saphire RC VH21-038-0095
Ireth (VRL-03777) - Rising Sun VH21-038-0034
Ireth (VRL-03777) - K. In Your Dreams VH21-038-0157
Tuulia T. (VRL-00084) - Nightprowler RC VH18-038-0088
eatnama (VRL-00620) - No Reply Nuoska VH23-038-0027
eatnama (VRL-00620) - Wh's Old Wives' Tale VH23-038-0042
aksu (VRL-00164) - Daeron Ach VH24-038-0012
aksu (VRL-00164) - Raider Ach VH24-038-0014
02. Irlanninhunterit (irish sport horse)
Jannica (VRL-04799) - Salty Sorrow GEA VH18-209-0009
03. Budjonnyt
Jannica (VRL-04799) - Priton Viktor VH19-039-0003
Ekaterina Golovka (VRL-10531) - Priton Djinn VH21-039-0151
Ireth (VRL-03777) - Kostenka Thrill VH18-039-0028
Ireth (VRL-03777) - Bronislav Namys VH22-039-0048
S (VRL-00329) - Argument Ion VH15-039-0075
04. Cleveland bayt
Jannica (VRL-04799) - Bildersborough His Highness VH20-005-0005
Ireth (VRL-03777) - Trigar VH23-005-0010
S (VRL-00329) - Herminia Ion VH16-005-0007
S (VRL-00329) - Fearsome Ion VH16-005-0002
05. Friisiläisorit
Jannica (VRL-04799) - Danilo van Khim VH18-040-0072
Jaana K. (VRL-03669) - Rocky v. Duren VH15-040-0056
Jaana K. (VRL-03669) - Wendel van Hemgård VH23-040-0110
Baroque Alviano (VRL-10531) - Schat Migvell VH17-040-0023
Baroque Alviano (VRL-10531) - Wintsje VH16-040-0057
Tuulia T. (VRL-00084) - Ysbrand VH23-040-0106
Tuulia T. (VRL-00084) - Yanos v. Westerbroek VH23-040-0111
06. Friisiläistammat
Jannica (VRL-04799) - A.D. Evy VH24-040-0014
Jannica (VRL-04799) - A.D. Edea VH22-040-0016
Jaana K. (VRL-03669) - Yn van Hemgård VH23-040-0109
Tia Baudelaire (VRL-10531) - Magriet van Aitgaard VH22-040-0053
Baroque Alviano (VRL-10531) - Cirkutiel v.d Folgreenhoff VH14-040-0091
Dimma (VRL-08204) - Hendrikje CG VH22-040-0012
Tuulia T. (VRL-00084) - Yvonne van Winkel VH23-040-0105
Tuulia T. (VRL-00084) - Wallinkje v. Bell VH15-040-0108
07. Knabstrupit
Jannica (VRL-04799) - PP's Moonchild VH18-010-0023
Tia Baudelaire (VRL-10531) - Aitgaards Girraut VH21-010-0049
Baroque Alviano (VRL-10531) - Kaete Del VH22-010-0012
Ireth (VRL-03777) - Mariann Namys VH23-010-0008
Ireth (VRL-03777) - Namys Birthe VH23-010-0007
S (VRL-00329) - Jonens Vintersar VH20-010-0058
S (VRL-00329) - Lindenhild Ion VH22-010-0113
08. Lämminveriravurit
Jannica (VRL-04799) - Summerthings VH23-045-0040
Jannica (VRL-04799) - Military Aspect VH23-045-0041
siinau (VRL-13855) - Jandaya RC VH24-045-0007
siinau (VRL-13855) - Heyhohohaha VH23-045-0031
Tuulia T. (VRL-00084) - Cambridge Bay VH18-045-0086
Tuulia T. (VRL-00084) - Rjazán Penelope VH18-045-0066
eatnama (VRL-00620) - Starabella Burn VH23-045-0045
eatnama (VRL-00620) - Royal Flush Burn VH23-045-0054
Väinöläntie 4 (VRL-14618) - Majeur VH21-098-0019
Väinöläntie 4 (VRL-14618) - Èpilogue VH23-098-0014
09. Piirretyt lämminveriset
Jannica (VRL-04799) - HN Ricardo VH18-010-0024
Jannica (VRL-04799) - Chinook's Whyalla VH12-115-0001
Lithy (VRL-07127) - Jonens Knaldgod VH20-010-0006
Lithy (VRL-07127) - The True Scorpions VH16-010-0035
Tuulia T. (VRL-00084) - Adoro's Sueanna III VH03-033-5926
Tuulia T. (VRL-00084) - Nevoeiro VH24-087-0012
S (VRL-00329) - Gin Armjanin VH12-001-0239
Viixi (VRL-13923) - Thiefrain VH24-010-0033
aksu (VRL-00164) - Bonecreek Nevada Moon VH20-014-0157
10. Riding-luokka piirretyille lämminverisille
Jannica (VRL-04799) - Chinook's Whyalla VH12-115-0001
Jannica (VRL-04799) - Phalaenopsis VH18-077-0009
Tuulia T. (VRL-00084) - Regina di Blago VH23-252-0007
11. Riding-luokka friisiläisille
Jannica (VRL-04799) - Duivel van Khim VH18-040-0074
Jannica (VRL-04799) - Duke van Khim VH18-040-0073
Baroque Alviano (VRL-10531) - Caden van Cloud VH24-040-0005
Baroque Alviano (VRL-10531) - Nouvion Valentijn VH15-040-0066
12. Driving-luokka friisiläisille
Jannica (VRL-04799) - Olliver v. Duren VH21-040-0062
Baroque Alviano (VRL-10531) - Alardus Ree VH24-040-0001
Baroque Alviano (VRL-10531) - Veertje v.d. Priem VH15-040-0113
13. Driving-luokka lämminveriravureille: ravikilpailukuvat
Jannica (VRL-04799) - Emma's Emely VH23-038-0008
Nicky (VRL-14087) - Blomman Wäck VH23-045-0035
Ireth (VRL-03777) - Keeping The Dead VH18-038-0150
Ireth (VRL-03777) - Goldleaf MacLily VH21-045-0083
eatnama (VRL-00620) - Titouan VH23-098-0012
eatnama (VRL-00620) - WH's Slip N Slide VH22-038-0082
aksu (VRL-00164) - X Power VH23-038-0011
aksu (VRL-00164) - Cajun Power VH23-045-0055
14. Halter-luokka piirretyille lämminverisille
Jannica (VRL-04799) - Daphne VH21-315-0003
Jannica (VRL-04799) - Theodore BKE VH23-033-0017
Nicky (VRL-14087) - Radical One Man Show VH20-045-0076
Adina toivottaa kaikki tervetulleiksi näyttelyynsä lämminverisille. Tapahtuman järjestäjänä toimii Adina ja vastuuhenkilönä Jannica. Näyttelyt pidetään maneesissa.
- 2 hevosta / omistaja / luokka
- hevonen voi osallistua yhteen rakenneluokkaan ja yhteen käyttöluokkaan
- 12 hevosta / luokka
- VH-tunnus sekä VRL-tunnus ovat pakollisia
Alle tai vastuuhenkilön sähköpostiin otsikolla VSN 31.03.
Luokka
Omistaja (VRL-tunnus) - [*url=http://hepanosoite.htm]Hevosen nimi[/url] VH-tunnus
Omistaja (VRL-tunnus) - [*url=http://hepanosoite.htm]Hevosen nimi[/url] VH-tunnus
(poista tähdet jos osallistut @)
VIP 29.03.2024
Luokat tuomaroi Spookiness VRL-03285
00. Show Winner
01. Amerikanravurit
02. Irlanninhunterit (irish sport horse)
03. Budjonnyt
04. Cleveland bayt
05. Friisiläisorit
06. Friisiläistammat
07. Knabstrupit
08. Lämminveriravurit
09. Piirretyt lämminveriset
10. Riding-luokka piirretyille lämminverisille
11. Riding-luokka friisiläisille
12. Driving-luokka friisiläisille
13. Driving-luokka lämminveriravureille: ravikilpailukuvat
14. Halter-luokka piirretyille lämminverisille
Tulokset 2.4.
SW1 Jandaya RC VH24-045-0007
SW2 Priton Djinn VH21-039-0151
SW3 No Reply Nuoska VH23-038-0027
SW4 Chinook's Whyalla VH12-115-0001
SW5 Wendel van Hemgård VH23-040-0110
Overall Champion
Duke van Khim VH18-040-0073
CH-palkitut
Salty Sorrow GEA VH18-209-0009
Bildersborough His Highness VH20-005-0005
Yvonne van Winkel VH23-040-0105
Namys Birthe VH23-010-0007
Ridden CH
Chinook's Whyalla VH12-115-0001
Duke van Khim VH18-040-0073
Driven CH
Olliver v. Duren VH21-040-0062
Cajun Power VH23-045-0055
Halter CH
Radical One Man Show VH20-045-0076
RCH-palkitut
Rising Sun VH21-038-0034
Daeron Ach VH24-038-0012
Sweet Saphire RC VH21-038-0095
Priton Viktor VH19-039-0003
Argument Ion VH15-039-0075
Kostenka Thrill VH18-039-0028
Herminia Ion VH16-005-0007
Fearsome Ion VH16-005-0002
Trigar VH23-005-0010
Rocky v. Duren VH15-040-0056
Danilo van Khim VH18-040-0072
Yanos v. Westerbroek VH23-040-0111
Yn van Hemgård VH23-040-0109
A.D. Edea VH22-040-0016
Hendrikje CG VH22-040-0012
PP's Moonchild VH18-010-0023
Aitgaards Girraut VH21-010-0049
Jonens Vintersar VH20-010-0058
Royal Flush Burn VH23-045-0054
Military Aspect VH23-045-0041
Majeur VH21-098-0019
Nevoeiro VH24-087-0012
Gin Armjanin VH12-001-0239
Thiefrain VH24-010-0033
Ridden RCH
Regina di Blago VH23-252-0007
Duivel van Khim VH18-040-0074
Caden van Cloud VH24-040-0005
Driven RCH
Alardus Ree VH24-040-0001
Titouan VH23-098-0012
X Power VH23-038-0011
Keeping The Dead VH18-038-0150
Halter RCH
Daphne VH21-315-0003
01. Amerikanravurit
1. CH eatnama (VRL-00620) - No Reply Nuoska VH23-038-0027
2. RCH Ireth (VRL-03777) - Rising Sun VH21-038-0034
3. RCH aksu (VRL-00164) - Daeron Ach VH24-038-0012
4. RCH Jannica (VRL-04799) - Sweet Saphire RC VH21-038-0095
5. Ireth (VRL-03777) - K. In Your Dreams VH21-038-0157
6. eatnama (VRL-00620) - Wh's Old Wives' Tale VH23-038-0042
7. Jannica (VRL-04799) - Full Moon RC VH21-038-0096
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Nightprowler RC VH18-038-0088
9. aksu (VRL-00164) - Raider Ach VH24-038-0014
02. Irlanninhunterit (irish sport horse)
1. CH Jannica (VRL-04799) - Salty Sorrow GEA VH18-209-0009
03. Budjonnyt
1. CH Ekaterina Golovka (VRL-10531) - Priton Djinn VH21-039-0151
2. RCH Jannica (VRL-04799) - Priton Viktor VH19-039-0003
3. RCH S (VRL-00329) - Argument Ion VH15-039-0075
4. RCH Ireth (VRL-03777) - Kostenka Thrill VH18-039-0028
5. Ireth (VRL-03777) - Bronislav Namys VH22-039-0048
04. Cleveland bayt
1. CH Jannica (VRL-04799) - Bildersborough His Highness VH20-005-0005
2. RCH S (VRL-00329) - Herminia Ion VH16-005-0007
3. RCH S (VRL-00329) - Fearsome Ion VH16-005-0002
4. RCH Ireth (VRL-03777) - Trigar VH23-005-0010
05. Friisiläisorit
1. CH Jaana K. (VRL-03669) - Wendel van Hemgård VH23-040-0110
2. RCH Jaana K. (VRL-03669) - Rocky v. Duren VH15-040-0056
3. RCH Jannica (VRL-04799) - Danilo van Khim VH18-040-0072
4. RCH Tuulia T. (VRL-00084) - Yanos v. Westerbroek VH23-040-0111
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Ysbrand VH23-040-0106
6. Baroque Alviano (VRL-10531) - Wintsje VH16-040-0057
7. Baroque Alviano (VRL-10531) - Schat Migvell VH17-040-0023
06. Friisiläistammat
1. CH Tuulia T. (VRL-00084) - Yvonne van Winkel VH23-040-0105
2. RCH Jaana K. (VRL-03669) - Yn van Hemgård VH23-040-0109
3. RCH Jannica (VRL-04799) - A.D. Edea VH22-040-0016
4. RCH Dimma (VRL-08204) - Hendrikje CG VH22-040-0012
5. Baroque Alviano (VRL-10531) - Cirkutiel v.d Folgreenhoff VH14-040-0091
6. Jannica (VRL-04799) - A.D. Evy VH24-040-0014
7. Tia Baudelaire (VRL-10531) - Magriet van Aitgaard VH22-040-0053
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Wallinkje v. Bell VH15-040-0108
07. Knabstrupit
1. CH Ireth (VRL-03777) - Namys Birthe VH23-010-0007
2. RCH Jannica (VRL-04799) - PP's Moonchild VH18-010-0023
3. RCH Tia Baudelaire (VRL-10531) - Aitgaards Girraut VH21-010-0049
4. RCH S (VRL-00329) - Jonens Vintersar VH20-010-0058
5. Ireth (VRL-03777) - Mariann Namys VH23-010-0008
6. S (VRL-00329) - Lindenhild Ion VH22-010-0113
7. Baroque Alviano (VRL-10531) - Kaete Del VH22-010-0012
08. Lämminveriravurit
1. CH siinau (VRL-13855) - Jandaya RC VH24-045-0007
2. RCH eatnama (VRL-00620) - Royal Flush Burn VH23-045-0054
3. RCH Jannica (VRL-04799) - Military Aspect VH23-045-0041
4. RCH Väinöläntie 4 (VRL-14618) - Majeur VH21-098-0019
5. eatnama (VRL-00620) - Starabella Burn VH23-045-0045
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Cambridge Bay VH18-045-0086
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Rjazán Penelope VH18-045-0066
8. Jannica (VRL-04799) - Summerthings VH23-045-0040
9. siinau (VRL-13855) - Heyhohohaha VH23-045-0031
10. Väinöläntie 4 (VRL-14618) - Èpilogue VH23-098-0014
09. Piirretyt lämminveriset
1. CH Jannica (VRL-04799) - Chinook's Whyalla VH12-115-0001
2. RCH Tuulia T. (VRL-00084) - Nevoeiro VH24-087-0012
3. RCH S (VRL-00329) - Gin Armjanin VH12-001-0239
4. RCH Viixi (VRL-13923) - Thiefrain VH24-010-0033
5. aksu (VRL-00164) - Bonecreek Nevada Moon VH20-014-0157
6. Jannica (VRL-04799) - HN Ricardo VH18-010-0024
7. Lithy (VRL-07127) - Jonens Knaldgod VH20-010-0006
8. Lithy (VRL-07127) - The True Scorpions VH16-010-0035
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Adoro's Sueanna III VH03-033-5926
10. Riding-luokka piirretyille lämminverisille
1. Ridden CH Jannica (VRL-04799) - Chinook's Whyalla VH12-115-0001
2. RRCH Tuulia T. (VRL-00084) - Regina di Blago VH23-252-0007
3. Jannica (VRL-04799) - Phalaenopsis VH18-077-0009
11. Riding-luokka friisiläisille
1. Ridden CH Jannica (VRL-04799) - Duke van Khim VH18-040-0073
2. RRCH Jannica (VRL-04799) - Duivel van Khim VH18-040-0074
3. RRCH Baroque Alviano (VRL-10531) - Caden van Cloud VH24-040-0005
4. Baroque Alviano (VRL-10531) - Nouvion Valentijn VH15-040-0066
12. Driving-luokka friisiläisille
1. Driven CH Jannica (VRL-04799) - Olliver v. Duren VH21-040-0062
2. DRCH Baroque Alviano (VRL-10531) - Alardus Ree VH24-040-0001
3. Baroque Alviano (VRL-10531) - Veertje v.d. Priem VH15-040-0113
13. Driving-luokka lämminveriravureille: ravikilpailukuvat
1. Driven CH aksu (VRL-00164) - Cajun Power VH23-045-0055
2. DRCH eatnama (VRL-00620) - Titouan VH23-098-0012
3. DRCH aksu (VRL-00164) - X Power VH23-038-0011
4. DRCH Ireth (VRL-03777) - Keeping The Dead VH18-038-0150
5. eatnama (VRL-00620) - WH's Slip N Slide VH22-038-0082
6. Jannica (VRL-04799) - Emma's Emely VH23-038-0008
7. Ireth (VRL-03777) - Goldleaf MacLily VH21-045-0083
8. Nicky (VRL-14087) - Blomman Wäck VH23-045-0035
14. Halter-luokka piirretyille lämminverisille
1. Halter CH Nicky (VRL-14087) - Radical One Man Show VH20-045-0076
2. HRCH Jannica (VRL-04799) - Daphne VH21-315-0003
3. Jannica (VRL-04799) - Theodore BKE VH23-033-0017
----------------------
01. Amerikanravurit
Jannica (VRL-04799) - Full Moon RC VH21-038-0096
Jannica (VRL-04799) - Sweet Saphire RC VH21-038-0095
Ireth (VRL-03777) - Rising Sun VH21-038-0034
Ireth (VRL-03777) - K. In Your Dreams VH21-038-0157
Tuulia T. (VRL-00084) - Nightprowler RC VH18-038-0088
eatnama (VRL-00620) - No Reply Nuoska VH23-038-0027
eatnama (VRL-00620) - Wh's Old Wives' Tale VH23-038-0042
aksu (VRL-00164) - Daeron Ach VH24-038-0012
aksu (VRL-00164) - Raider Ach VH24-038-0014
02. Irlanninhunterit (irish sport horse)
Jannica (VRL-04799) - Salty Sorrow GEA VH18-209-0009
03. Budjonnyt
Jannica (VRL-04799) - Priton Viktor VH19-039-0003
Ekaterina Golovka (VRL-10531) - Priton Djinn VH21-039-0151
Ireth (VRL-03777) - Kostenka Thrill VH18-039-0028
Ireth (VRL-03777) - Bronislav Namys VH22-039-0048
S (VRL-00329) - Argument Ion VH15-039-0075
04. Cleveland bayt
Jannica (VRL-04799) - Bildersborough His Highness VH20-005-0005
Ireth (VRL-03777) - Trigar VH23-005-0010
S (VRL-00329) - Herminia Ion VH16-005-0007
S (VRL-00329) - Fearsome Ion VH16-005-0002
05. Friisiläisorit
Jannica (VRL-04799) - Danilo van Khim VH18-040-0072
Jaana K. (VRL-03669) - Rocky v. Duren VH15-040-0056
Jaana K. (VRL-03669) - Wendel van Hemgård VH23-040-0110
Baroque Alviano (VRL-10531) - Schat Migvell VH17-040-0023
Baroque Alviano (VRL-10531) - Wintsje VH16-040-0057
Tuulia T. (VRL-00084) - Ysbrand VH23-040-0106
Tuulia T. (VRL-00084) - Yanos v. Westerbroek VH23-040-0111
06. Friisiläistammat
Jannica (VRL-04799) - A.D. Evy VH24-040-0014
Jannica (VRL-04799) - A.D. Edea VH22-040-0016
Jaana K. (VRL-03669) - Yn van Hemgård VH23-040-0109
Tia Baudelaire (VRL-10531) - Magriet van Aitgaard VH22-040-0053
Baroque Alviano (VRL-10531) - Cirkutiel v.d Folgreenhoff VH14-040-0091
Dimma (VRL-08204) - Hendrikje CG VH22-040-0012
Tuulia T. (VRL-00084) - Yvonne van Winkel VH23-040-0105
Tuulia T. (VRL-00084) - Wallinkje v. Bell VH15-040-0108
07. Knabstrupit
Jannica (VRL-04799) - PP's Moonchild VH18-010-0023
Tia Baudelaire (VRL-10531) - Aitgaards Girraut VH21-010-0049
Baroque Alviano (VRL-10531) - Kaete Del VH22-010-0012
Ireth (VRL-03777) - Mariann Namys VH23-010-0008
Ireth (VRL-03777) - Namys Birthe VH23-010-0007
S (VRL-00329) - Jonens Vintersar VH20-010-0058
S (VRL-00329) - Lindenhild Ion VH22-010-0113
08. Lämminveriravurit
Jannica (VRL-04799) - Summerthings VH23-045-0040
Jannica (VRL-04799) - Military Aspect VH23-045-0041
siinau (VRL-13855) - Jandaya RC VH24-045-0007
siinau (VRL-13855) - Heyhohohaha VH23-045-0031
Tuulia T. (VRL-00084) - Cambridge Bay VH18-045-0086
Tuulia T. (VRL-00084) - Rjazán Penelope VH18-045-0066
eatnama (VRL-00620) - Starabella Burn VH23-045-0045
eatnama (VRL-00620) - Royal Flush Burn VH23-045-0054
Väinöläntie 4 (VRL-14618) - Majeur VH21-098-0019
Väinöläntie 4 (VRL-14618) - Èpilogue VH23-098-0014
09. Piirretyt lämminveriset
Jannica (VRL-04799) - HN Ricardo VH18-010-0024
Jannica (VRL-04799) - Chinook's Whyalla VH12-115-0001
Lithy (VRL-07127) - Jonens Knaldgod VH20-010-0006
Lithy (VRL-07127) - The True Scorpions VH16-010-0035
Tuulia T. (VRL-00084) - Adoro's Sueanna III VH03-033-5926
Tuulia T. (VRL-00084) - Nevoeiro VH24-087-0012
S (VRL-00329) - Gin Armjanin VH12-001-0239
Viixi (VRL-13923) - Thiefrain VH24-010-0033
aksu (VRL-00164) - Bonecreek Nevada Moon VH20-014-0157
10. Riding-luokka piirretyille lämminverisille
Jannica (VRL-04799) - Chinook's Whyalla VH12-115-0001
Jannica (VRL-04799) - Phalaenopsis VH18-077-0009
Tuulia T. (VRL-00084) - Regina di Blago VH23-252-0007
11. Riding-luokka friisiläisille
Jannica (VRL-04799) - Duivel van Khim VH18-040-0074
Jannica (VRL-04799) - Duke van Khim VH18-040-0073
Baroque Alviano (VRL-10531) - Caden van Cloud VH24-040-0005
Baroque Alviano (VRL-10531) - Nouvion Valentijn VH15-040-0066
12. Driving-luokka friisiläisille
Jannica (VRL-04799) - Olliver v. Duren VH21-040-0062
Baroque Alviano (VRL-10531) - Alardus Ree VH24-040-0001
Baroque Alviano (VRL-10531) - Veertje v.d. Priem VH15-040-0113
13. Driving-luokka lämminveriravureille: ravikilpailukuvat
Jannica (VRL-04799) - Emma's Emely VH23-038-0008
Nicky (VRL-14087) - Blomman Wäck VH23-045-0035
Ireth (VRL-03777) - Keeping The Dead VH18-038-0150
Ireth (VRL-03777) - Goldleaf MacLily VH21-045-0083
eatnama (VRL-00620) - Titouan VH23-098-0012
eatnama (VRL-00620) - WH's Slip N Slide VH22-038-0082
aksu (VRL-00164) - X Power VH23-038-0011
aksu (VRL-00164) - Cajun Power VH23-045-0055
14. Halter-luokka piirretyille lämminverisille
Jannica (VRL-04799) - Daphne VH21-315-0003
Jannica (VRL-04799) - Theodore BKE VH23-033-0017
Nicky (VRL-14087) - Radical One Man Show VH20-045-0076